Informacje

„Sąsiedzki krąg” połączy społeczności i kultury

Polsko–ukraińsko–bułgarski „Sąsiedzki krąg” to nowy projekt w ramach międzynarodowego programu „Active Citizens”, który będzie realizowany w naszym mieście cyklicznie do końca czerwca 2017 r. Za nami już pierwsze warsztaty „Poznajemy sąsiadów” dla dzieci i rodziców z dzielnicy Stare Miasto. W najbliższą sobotę, 17 grudnia, zapraszamy do Klubu „Jędruś” w Nowej Hucie na koncert „Sąsiedzkie świąteczne śpiewanie”. W programie m.in. wielokulturowe występy i wspólne śpiewanie „Cichej nocy” w trzech językach. 

Aktualizacja MPRK na Sesji Rady Miasta Krakowa

23 listopada 2016 r. podczas sesji Rady Miasta Krakowa odbyło się pierwsze czytanie projektu aktualizacji Miejskiego Programu Rewitalizacji Krakowa, który wcześniej pozytywne zaopiniowały Komisje: Infrastruktury, Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska, Rodziny, Polityki Społecznej i Mieszkalnictwa, Kultury i Ochrony Zabytków, Edukacji oraz Mienia i Rozwoju Gospodarczego.

Nabór projektów do aktualizowanego MPRK - wstępna analiza fiszek projektowych

Zakończył się trwający od 25 lipca 2016r. do 12 września 2016r. nabór fiszek projektowych do aktualizowanego Miejskiego Programu Rewitalizacji Krakowa.

Ostatnie spotkanie poświęcone rewitalizacji - warsztaty

9 września 2016 r. o godzinie 18.00 , Teatr Łaźnia Nowa, os. Szkolne 25

Kolejne spotkanie poświęcone rewitalizacji - zapraszamy!!

2 września 2016 r. o godz. 18.00 , Dom Kultury "Podgórze" , ul.Sokolska 13

Mapa
Wybierz lokalizację aby zapoznać się z planami rewitalizacji