Ambasador rewitalizacji na podobszarze "stara" Nowa Huta Fundacja Faktor Kultura zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu MIASTO ŻYCZLIWE. Tematem nadchodzącego spotkania będzie jadalne miasto.
Podczas wydarzenia będziemy wspólnie parzyć i degustować napary z roślin kwitnących wiosną w przestrzeni miejskiej. Spróbujemy m.in. naparów z magnolii, bratków i pokrzywy, a nawet utrzemy własny cukier fiołkowy.
O tym, jak odkrywać jadalne rośliny w mieście wiosną, opowiedzą: p. Marysia Kipek-Wawrzeniec oraz p. Magdalena Zabiegaj z JungleVan.
Informacje organizacyjne:
****
Spotkanie realizowane jest przez Fundację Faktor Kultura w ramach projektu Ambasador Rewitalizacji dla podobszaru „stara” Nowa Huta. Zadanie współfinansowane ze środków Miasta Krakowa.
Cafe NOWA Ksiegarnia dostosowana jest do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami. Dodatkowych informacji nt. dostępności można uzyskać mailowo: cafe@nowaksiegarnia.pl.