Aktualności

Active Citizens - nowy termin!!!
Komunikat archiwalny 2016-04-11

Ruszamy z kolejną edycją warsztatów Active Citizens - Aktywna Sołeczność w Krakowie.

Active Citizens - Aktywna Społeczność w Krakowie – kolejna edycja

Rusza kontynuacja programu Active Citizens – Aktywna Społeczność w Krakowie,  realizowanego w 2014 r. przez Urząd Miasta Krakowa i British Council.

Szachy między Nami - piknik na Azorach
Komunikat archiwalny 2015-07-01

4 lipca 2015 roku w godz. od 11.00 do 14.00 w parku na os. Azory między
ul. Palacha a ul. Makowskiego odbędzie się wielki Piknik pod tyt. ,,Szachy między Nami". Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest mieszkanka Dzielnicy IV p. Katarzyna Kiwała – liderka Programu Aktywności Lokalnej ,,Azory Nasze Sprawy", która w 2014 roku wzięła udział w konkursie na mini projekty społeczne, zrealizowanym we współpracy Urzędu Miasta Krakowa i British Council, pod nazwą ,,Active Citizens - Aktywna Społeczność w Krakowie".

Przyjdź i zobacz czy można aktywnie budować zaufanie i więzi sąsiedzkie

Polskie Towarzystwo Kulturalne Oddział w Krakowie w ramach realizowanego mini projektu społecznego "Most Przyjaźni" zaprasza mieszkańców osiedla Olsza i Olsza II na "Plener Fotograficzny", który odbędzie się 27 czerwca 2015 r. – tj. w najbliższą sobotę od godz. 11.00 do godz. 14.00 na placu zabaw przy ul. Nadrzecznej.

Dołącz do nas podczas Pikniku Rodzinnego.
Komunikat archiwalny 2015-06-20

Polskie Towarzystwo Kulturalne Oddział w Krakowie w ramach realizowanego mini-projektu społecznego „Most Przyjaźni," zaprasza wszystkich mieszkańców Olszy i Olszy II na „Piknik Rodzinny", który odbędzie się 20 czerwca 2015 r. – sobota od godz. 11.00 do godz. 16.00 w obrębie bulwaru przy ul. Celarowskiej.

Finisz mini-projektu społecznego Most Przyjaźni

Finisz mini-projektu społecznego "Most Przyjaźni". Zapraszamy do wspólnego wykonania Pomostów Start i Meta do rodzinnych zawodów w puszczaniu łódek papierowych po rzece.