Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Zmiany w Nowej Hucie. Zachwycające szyldy i witryny

2022-03-01

Już ponad rok obowiązują przepisy parku kulturowego Nowa Huta. Pozwalają one uporządkować chaos reklamowy i zminimalizować uciążliwości związane z prowadzoną działalnością handlową i usługową.

Spacerownik po nowohuckich szyldach i witrynach - ebook

2022-02-09

Przedstawiamy podsumowanie działań Nowohuckiego Pogotowia Szyldowego, prowadzonego w ramach realizacji zadania publicznego Gminy Miejskiej Kraków w zakresie rewitalizacji (2021 r.).

Nowohuckie Pogotowie Szyldowe - metamorfozy witryn i szyldów - film

2022-02-07

Nowohuckie Pogotowie Szyldowe (NPS) to zadanie zrealizowane pod koniec 2021 roku przez Fundację Kultura i Miejsce na zlecenie Urzędu Miasta Krakowa.

Polecamy podcast o dotacjach w zakresie rewitalizacji!

2022-01-20

Co wspólnego ma rewitalizacja z przedsiębiorczością? Jaką rolę w życiu społeczności lokalnej pełnią warzywniaki i czemu kupowanie tam może być less waste? Czy ekonomia współdzielenia i rewitalizacja mają punkty styczne? Co słychać w podobszarze rewitalizacji "stara" Nowa Huta?

Dotacje dla organizacji pozarządowych - film

2022-01-18

Sąsiedzki piknik? Zajęcia z odnawiania odzieży? Pogaduszki online? Warsztaty kreatywnego pisania na platformie meetingowej? Miejskie ogrodnictwo? A może spacer śladami metamorfoz nowohuckich szyldów i witryn?

Co słychać w Nowohuckim Pogotowiu Szyldowym?

2021-11-16

Nowohuckie Pogotowie Szyldowe jest propozycją dla właścicieli i dzierżawców sklepów oraz punktów usługowych, którzy przystosowują swoje szyldy i okna wystawowe do wymogów zawartych w uchwale o Parku Kulturowym Nowa Huta. Już od ponad miesiąca przedsiębiorcy korzystają ze wsparcia NPS, które do końca roku będzie prowadzone w formie dyżurów stacjonarnych, telefonicznych oraz mailowych.

Metamorfozy szyldów i witryn – przykłady z Nowej Huty

2021-12-15

Na terenie „starej” Nowej Huty od 29 listopada 2020 roku obowiązują przepisy dotyczące Parku Kulturowego Nowa Huta (PKNH), a 29 maja 2021 roku zakończył się okres dostosowawczy, kiedy przedsiębiorcy z tego obszaru powinni dopasować witryny i szyldy do obowiązujących przepisów.

Nowohuckie Pogotowie Szyldowe czeka na przedsiębiorców

2021-12-10

Czy twoja reklama , szyld , witryna,  są dostosowane do  obowiązujących przepisów wynikających z uchwały o Parku kulturowym w Nowej Hucie?

Gdzie uzyskać pomoc i skonsultować swój projekt?

Gdzie uzyskać bezpłatne wsparcie dla właścicieli i dzierżawców sklepów?

Znajdź