Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Szukamy Operatora Klastra Zabłocie 20.22!

Urząd Miasta Krakowa ponownie ogłosił postępowanie przetargowe w celu  wyłonienia partnera prywatnego, który będzie pełnił rolę operatora Klastra Innowacji Społeczno-Gospodarczych Zabłocie 20.22.

Fot. rew

Przypomnijmy, po zakończeniu prac adaptacyjnych starych budynków magazynowych przy ul. Zabłocie 20-22 w Krakowie powstanie tam przestrzeń dla społecznych i technologicznych innowacji, realizujących ideę SMART City poprzez kreatywne łączenie sektora wiedzy i technologii z inkubacją przedsiębiorczości i aktywności społecznej. Istotą  zaprojektowanej i zrealizowanej przestrzeni Klastra będzie jej „otwartość”, nie tylko w kontekście architektonicznym, ale przede wszystkim w kategoriach dostępności i możliwości współkreowania jej przez samych użytkowników tworzących nową, lokalną społeczność. 

 

Więcej informacji oraz wszystkie niezbędne dokumenty znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej - w sekcji - Ogłoszenia o zamówieniach na usługi:

OR-10.271.40.2022 Świadczenie usług operatora Klastra Innowacji Społeczno-Gospodarczych Zabłocie 20.22 – powtórzenie (z dnia 20/04/22)

 

Projekt realizowany jest w oparciu do dofinansowanie ze środków przewidzianych w Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 na rewitalizację w ramach Osi 11 – Rewitalizacja przestrzeni regionalnej, Działanie 11.1 – Rewitalizacja miast, Poddziałanie 11.1.1 – Rewitalizacja głównych ośrodków miejskich w regionie.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Michał Kmiecik
Podmiot publikujący: Rewitalizacja
Data publikacji: 2022-04-21
Data aktualizacji: 2022-05-23
Powrót

Zobacz także

Znajdź