Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Jesienne warsztaty z rewitalizacją 🍂

2023-10-17

Odczarujmy rewitalizację i stwórzmy razem program działania!

Jesień z rewitalizacją – przegląd październikowych wydarzeń

2023-10-11

W najnowszym zestawieniu znajdziecie wydarzenia z podobszarów rewitalizacji, a także zaproszenie na jesienne warsztaty z rewitalizacją organizowane przez nasz referat!

Zapraszamy na Podgórski Piknik Sąsiedzki!

2023-10-09

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych zaprasza na Podgórski Piknik Sąsiedzki na Plantach Nowackiego!

Znasz i odwiedzasz krakowskie place targowe? Zobacz poświęconą im wystawę

2023-09-15

Plac Szczepański, plac Axentowicza, plac Wolnica, a także plac Matejki – w tych miejscach prezentowana była wystawa „Krakowskie place targowe – historia i teraźniejszość”. Przygotowana przez miasto ekspozycja to zarówno zaproszenie do podróży w czasie, jak też przypomnienie roli, jaką w Krakowie odgrywały i odgrywają tak lubiane przez mieszkańców i gości place targowe. 

Zapraszamy zainteresowanych do wynajęcia wewnętrznej Hali Okrąglaka na Placu Nowym na Kazimierzu

2023-10-03

Szukasz miejsca w którym możesz prezentować i sprzedawać swoje produkty? Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Kazimierz" szuka przedsiębiorców do wynajmu hali na minimum rok. 

Informacja o planowanych konsultacjach projektu Programu Współpracy Gminy Miejskiej Kraków na rok 2024 z organizacjami pozarządowymi

2023-10-02

Prezydent Miasta Krakowa informuje o planowanych konsultacjach projektu Programu Współpracy Gminy Miejskiej Kraków na rok 2024 z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Zapraszamy do udziału w warsztacie muzycznym!

2023-09-28

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych zaprasza na trzecią, ostatnią już Podgórską Inicjatywę Mieszkańców - warsztat muzyczny!

Zapraszamy sąsiadów i sąsiadki w każdym wieku, do stworzenia wspólnej orkiestry na instrumentach z całego świata.

Podgórska Wypożyczalnia Sąsiedzka powraca!

2023-09-27

Chcesz odnowić starą szafę i będzie Ci potrzebna na chwilę szlifierka? A może chciałabyś skrócić spódnicę na maszynie do szycia, której nie masz?
Żaden problem – WYPOŻYCZ – najlepiej po sąsiedzku!

Żywa Pracownia zaprasza do nieodpłatnego korzystania z zasobów działającej w duchu ekonomii współdzielenia Podgórskiej Wypożyczalni Sąsiedzkiej.

 

Zapraszamy do udziału w kółku plastycznym dla dorosłych!

2023-09-25

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych zaprasza do udziału w kolejnym wydarzeniu w ramach Podgórskich Inicjatyw Mieszkańców!

Tym razem będzie to plastyczny warsztat – Kółko Plastyczne dla dorosłych to spotkanie, na którym przełamiesz strach przed białą kartką. W atmosferze spokoju i swobody, z indywidualnym prowadzeniem i wsparciem grupy - możesz po prostu tworzyć.

Zapraszamy do udziału w warsztacie "Miejskie ogrodnictwo dla zielonych"!

2023-09-21

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych rusza z pierwszym etapem projektu “Zielone Podwórka i Skwery Starego Podgórza”! Tej nadchodzącej właśnie jesieni, chcemy razem z mieszkankami i mieszkańcami Starego Podgórza przyjrzeć się naszej sąsiedzkiej okolicy i odnaleźć miejsca, o które warto wspólnie zadbać, by stały się przyjaznymi dla nas zielonymi terenami.

Znajdź