Mosty Kwiatowe

W ramach mini projektu społecznego "Most Przyjaźni" - zapraszamy na kolejne spotkanie - Wykonanie Mostów Kwiatowych

Mosty Kwiatowe
Fot. Rewitalizacja w Krakowie

Polskie Towarzystwo Kulturalne Oddział w Krakowie w ramach realizowanego mini projektu społecznego „Most Przyjaźni," pragnie zachęcić mieszkańców do przyłączenia się do „Wykonania Mostów Kwiatowych". Spotykamy się 23 maja 2015r, w sobotę o godz. 11.00 w obrębie bulwaru przy ul. Celarowskiej .Zbiórka przy placu zabaw pomiędzy blokami ul. Celarowskiej nr 20, a nr 26a.

Dwa „Mosty Kwiatowe" zostaną wykonane pomiędzy dwoma brzegami rzeki Białuchy w rejonie bulwarów przy ul. Celarowskiej, których głównymi elementami będą po dwie równoległe polipropylenowe liny owinięte pomiędzy drzewami po obu stronach rzeki, w poprzek których co kilka metrów będą zamocowane cienkie sznurki do zaczepiania zasadzonych pnączy.

Chcesz, uczestniczyć w wydarzeniu , które jest nowatorskie ?
Chcesz przyczynić się do powstania pierwszego w Polsce wiszącego mostu kwiatowego a przy tym poznać sąsiada, który mieszka obok ?
Chcesz aby miejsce, obok którego mieszkasz, spacerujesz wyglądało zielono i kolorowo ?
Zależy Ci na tym ?
Dołącz do nas !

mosty kwiatowe

 

Mini-projekt „Most Przyjaźni" jest realizowany w ramach projektu „Active Citizens –Aktywna Społeczność w Krakowie" i przy wsparciu finansowym British Council oraz w Partnerstwie z Miastem Kraków.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: MICHAŁ KMIECIK
Podmiot publikujący: Rewitalizacja
Zobacz także
POLECAMY