Finisz mini-projektu społecznego Most Przyjaźni

Finisz mini-projektu społecznego "Most Przyjaźni". Zapraszamy do wspólnego wykonania Pomostów Start i Meta do rodzinnych zawodów w puszczaniu łódek papierowych po rzece.

Finisz mini-projektu społecznego Most Przyjaźni
Fot. Rewitalizacja w Krakowie

Chcesz, cieszyć się wspaniałą zabawą uczestnicząc w przygotowaniach do nietypowych rodzinnych zawodów, a przy tym poznać swoich sąsiadów którzy mieszkają obok?
Polskie Towarzystwo Kulturalne Oddział w Krakowie w ramach realizowanego mini projektu społecznego „Most Przyjaźni," pragnie zachęcić mieszkańców do przyłączenia się do „Wykonania Pomostów Start i Meta" do rodzinnych zawodów w puszczaniu łódek papierowych po rzece.
Spotykanie rozpocznie się 19 czerwca 2015 r., w piątek o godz. 17.00 w obrębie bulwaru przy ul. Celarowskiej. Zbiórka przy placu zabaw pomiędzy blokami ul. Celarowskiej nr 20, a nr 26a.
Pomosty „START" i „META" zostaną wykonane pomiędzy brzegami rzeki Białuchy w odległości około 60 m od siebie. Główne elementy pomostów stanowić będą drewniane belki i deski.
Dołącz do nas !
Mini-projekt „Most Przyjaźni" jest realizowany w ramach projektu „Active Citizens –Aktywna Społeczność w Krakowie" i przy wsparciu finansowym British Council oraz w Partnerstwie z Miastem Kraków.

Plakat

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ARTUR LEWANDOWSKI
Podmiot publikujący: Rewitalizacja
Zobacz także
POLECAMY