Kolejny etap konsultacji w sprawie Klastra Zabłocie 20.22 - wypełnij ankietę!

Kolejny etap konsultacji w sprawie Klastra Zabłocie 20.22 - wypełnij ankietę!
Fot. Rewitalizacja w Krakowie

Informujemy o rozpoczęciu kolejnego etapu konsultacji społecznych w sprawie wypracowania zasad i formuły funkcjonowania Klastra Innowacji Społeczno-Gospodarczych „Zabłocie 20.22” (budynek A). Dlatego też, zachęcamy Państwa do wypełnienia ankiety, która pomoże nam w lepszym ustaleniu i organizacji zasad funkcjonowania i formuły Klastra „Zabłocie 20.22” w odniesieniu do budynku A.

 

ANKIETA - wypełnij TUTAJ

 

Elektroniczny formularz ankiety będzie aktywny do 12 lipca br.

 

Poniżej prezentujemy syntetyczne podsumowanie wyników preankiety, która trwała od 3 do 26 kwietnia br. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wstępnym badaniu!

Preankieta – wyniki

Jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat Klastra Zabłocie 20.22, zapraszamy do zapoznania się z materiałem informacyjnym, dostępnym pod linkiem:

Klaster Zabłocie 20.22 - materiał informacyjny

Informujemy również, że ze względu na wprowadzony 23 marca 2020 roku stan epidemii, chcąc zapewnić możliwość udziału w konsultacjach, jak największej liczbie mieszkańców Krakowa oraz podmiotów zainteresowanych przyszłym funkcjonowaniem Klastra Innowacji Społeczno-Gospodarczych „Zabłocie 20.22” (budynek A), termin konsultacji został wydłużony do dnia 11 września 2020 roku.

pokaż metkę
Autor: rew
Osoba publikująca: Michał Kmiecik
Podmiot publikujący: Rewitalizacja