Zaproszenie na spotkanie konsultacyjne w sprawie Klastra Zabłocie 20.22

Zaproszenie na spotkanie konsultacyjne w sprawie Klastra Zabłocie 20.22
Fot. rew

Klaster Zabłocie 20.22 ma być miejscem zapewniającym przestrzeń do pracy, nauki, rozwoju organizacji i branż kreatywnych, do działalności mieszkańców i grup nieformalnych. Celem jego istnienia jest integracja zróżnicowanych środowisk oraz budowanie innowacyjnej społeczności. Czym jeszcze ma być Klaster? Na to i inne pytania, mają dać odpowiedź trwające od 2 marca br. konsultacje społeczne, dotyczące zasad funkcjonowania Klastra Innowacji Społeczno-Gospodarczych Zabłocie 20.22 (budynek A), zainicjowane i uruchomione przez Prezydenta Miasta Krakowa.

Dlatego zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu konsultacyjnym, które odbędzie się 8 września 2020r., o godz. 17:00, w Tauron Arenie (sala konferencyjna) ul. Stanisława Lema 7 w Krakowie.

UWAGA! Aby wziąć udział w spotkaniu konsultacyjnym, niezbędne jest dokonanie rejestracji poprzez wypełnienie poniższego formularza.

W ZWIĄZKU Z AKTUALNYMI OBOSTRZENIAMI SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYMI ILOŚĆ OSÓB MOGĄCYCH WZIĄĆ UDZIAŁ W SPOTKANIU KONSULTACYJNYM ZOSTAŁA OGRANICZONA DO 60 (według kolejności zgłoszeń)

Informujemy, że na spotkaniu zapewnione będą  środki ochrony osobistej, tj. płyn do dezynfekcji oraz maseczki i rękawiczki jednorazowe w sytuacji braku własnych. Zachowane zostaną również odległości miedzy uczestnikami.

 

Zapraszamy!

Formularz będzie aktywny do godz. 12.00 dnia 6 września 2020r.

pokaż metkę
Autor: rew
Osoba publikująca: Michał Kmiecik
Podmiot publikujący: Rewitalizacja