Rewitalizacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Kazimierz ze Stradomiem – kolejny park kulturowy na mapie Krakowa

2022-09-01

Po wprowadzeniu wytycznych w zakresie szczególnej ochrony Starego Miasta oraz Nowej Huty, przyszła pora na rewolucję estetyczną na Kazimierzu i Stradomiu. 1 września weszła w życie uchwała o parku kulturowym na tym obszarze.

konsultacje

Obszar zdegradowany oraz obszar rewitalizacji w Mieście Krakowie.Podsumowanie konsultacji społecznych

2022-08-26

Chcesz dowiedzieć się, jak wyglądał przebieg konsultacji oraz w jaki sposób rozstrzygnięto złożone uwagi?  Zachęcamy do zapoznania się z raportem z konsultacji społecznych i listą uwag.

Zakończenie etapu inwestycyjnego Klastra. Co nas czeka dalej?

2022-07-13

24 czerwca 2022 r nastąpiło zakończenie etapu inwestycyjnego Klastra.  Data ta oznacza w praktyce oddanie do użytku obiektów w rozumieniu przepisów prawa budowlanego. Co ważne, nie oznacza jednak rozpoczęcia etapu eksploatacyjnego.

Obszar zdegradowany i obszar rewitalizacji. Czekamy na Twoją opinię!

2022-06-15

Jeszcze tylko kilka dni możesz wyrazić swoje zdanie na temat projektu Uchwały Rady Miasta Krakowa określającej granice obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji w Mieście Krakowie. Konsultacje trwają do 24 czerwca br. 

Jakie granice obszaru rewitalizacji? Spotkajmy się na mieście!

2022-06-07

Do 24 czerwca 2022 trwają konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego oraz obszaru rewitalizacji w Krakowie.

Spotkanie konsultacyjne na Grzegórzkach  – Jakie granice obszaru zdegradowanego i rewitalizacji?

2022-05-30

Zapraszamy na spotkanie konsultacyjne we wtorek 31 maja, w Szkole Podstawowej nr 10, przy ul. Blachnickiego 1. Spotkanie rozpoczyna się  o godz. 17.00.

Rewitalizacja w Krakowie zyskała nietypowy punkt konsultacyjny!

2022-05-23

Przedstawiamy „Echo” – mobilny punkt miejski, który pozwoli nam przemieszczać się wraz z niezbędnymi materiałami i zatrzymywać się w różnych miejscach, żeby opowiadać o tym co konsultujemy, o naszych konsultacjach i zachęcać do udziału w nich.

Znajdź