Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Miejsce Aktywności Mieszkańców na osiedlu Na Kozłówce – wielkie otwarcie

Fot. BIS - MAM

Miejsce Aktywności Mieszkańców to społeczne miejsce spotkań, którego ideę aktywnie propaguje krakowska fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych. Ideą MAM–u jest oddolne działanie mieszkańców dla mieszkańców. Ta wyjątkowa przestrzeń na sąsiedzkie spotkania i inicjatywy dla osób w każdym wieku powstawała przez ostatnie miesiące na osiedlu Na Kozłówce 25.

29 sierpnia (w niedzielę) nastąpi uroczyste otwarcie pierwszego w Krakowie MAM–u. W ramach imprezy inauguracyjnej, która rozpocznie się o godzinie 15:00 i potrwa do godzin wieczornych, odbędzie się szereg interesujących wydarzeń. Zaplanowano gry i zabawy integrujące mieszkańców, spotkanie dla wszystkich miłośników podróży, wystawa prac malarskich lokalnej artystki. Będzie też można wziąć udział w ćwiczeniach relaksacyjnych, a na koniec potańczyć przy muzyce na żywo. Warto dodać, że warsztaty i aktywności zaplanowane na dzień otwarcia poprowadzą sami zaangażowani mieszkańcy i mieszkanki osiedla.

Więcej informacji można znaleźć w wydarzeniu na profilu MAM Na Kozłówce
Link do wydarzenia: https://bit.ly/otwarcieMAM

Projekt „Tworzymy Miejsce Aktywności Mieszkańców” realizowany jest przez Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych z dotacji Program Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG. Partnerzy: Miasto Kraków, Phronesis SA (Norwegia)

Wydarzenie towarzyszące realizowane są w ramach projektu „Zróbmy sobie dzień sąsiada”.
Zadanie publiczne współfinansowane ze środków Miasta Krakowa krakow.pl,  rewitalizacja.krakow.pl, ngo.krakow.pl.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Michał Kmiecik
Podmiot publikujący: Rewitalizacja
Data publikacji: 2021-08-23
Data aktualizacji: 2021-08-23
Powrót

Zobacz także

Znajdź