Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Gminny Program rewitalizacji - wypełnij ankietę

Ankieta ma na celu zdiagnozowanie sytuacji organizacji pozarządowych i instytucji prowadzących działalność społeczno-kulturalną na obszarze rewitalizacji i posłuży nam do opracowań związanych  z przygotowywanym Gminnym Programem Rewitalizacji. 

Fot. Rewitalizacja w Krakowie

Urząd Miasta Krakowa, Wydział ds. Przedsiębiorczości i Innowacji przystępuje do opracowania Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Krakowa dla obszaru rewitalizacji wyznaczonego Uchwałą Nr XCVII/2644/22 Rady Miasta Krakowa z dnia 12 października 2022 r. Obszar ten składa się z trzech podobszarów rewitalizacji: Kazimierz-Stradom, Grzegórzki-Wesoła oraz „stara" Nowa Huta. Treść uchwały oraz mapy obszarów zdegradowanego oraz rewitalizacji dostępne są do pobrania 

Jeśli należysz do lokalnej instytucji pozarządowej, bądź prowadzisz działalność społeczno-kulturalną na obszarze rewitalizacji, zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Ankieta zawiera 8 pytań. Jej wypełnienie zajmie tylko kilka minut. W razie pytań, prosimy o kontakt telefoniczny (tel.: 12-616-6059) 

 

ankieta qr kod

Ankieta jest także dostepna pod linkiem https://arcg.is/0HvTyj0 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Michał Kmiecik
Podmiot publikujący: Rewitalizacja
Data publikacji: 2023-01-18
Data aktualizacji: 2023-01-23
Powrót

Zobacz także

Znajdź