Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Zapraszamy do wspólnych spacerów po podobszarach rewitalizacji

Spacery odbędą się 15-16 maja 2024 roku.

Fot. Rewitalizacja w Krakowie

29 kwietnia projekt Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Krakowa został przekazany do konsultacji społecznych – do 7 czerwca zbieramy od Was – interesariuszy - opinie, propozycje oraz uwagi dotyczące przygotowanego projektu.

W ramach konsultacji społecznych w dniach 7-9 maja odbyły się otwarte spotkania dla interesariuszy podobszarów Kazimierz-Stradom, Grzegórzki-Wesoła oraz „stara” Nowa Huta. Serdecznie dziękujemy uczestnikom, którzy wzięli w nich udział! Prezentacja ze spotkań jest dostępna do pobrania tutaj.

Ale to nie wszystko!

Już w tym tygodniu będą miały miejsce spacery studyjne, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Spacery odbędą się:

  • 15 maja (środa) w godz. 17:00 -19:00 – na podobszarze Kazimierz – Stradom – spacer rozpocznie się pod adresem Plac Wolnica 1 (Muzeum Etnograficzne);
  • 15 maja (środa) w godz. 17:00 -19:00 – na podobszarze „stara” Nowa Huta – spacer rozpocznie się pod adresem os. Górali 5 (Ośrodek Kultury Norwida);
  • 16 maja (czwartek) w godz. 17:00 -19:00 – na podobszarze Grzegórzki – Wesoła – spacer rozpocznie się pod adresem aleja Ignacego Daszyńskiego 16 (siedziba Fundacji Małopolska Izba Samorządowa).

Poniżej znajdziecie mapki z zaplanowanymi trasami spacerów.

Jeżeli macie uwagi lub spostrzeżenia, którymi chcecie się z nami podzielić – zapraszamy! Poniżej znajduje się projekt Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Krakowa oraz formularze konsultacyjne do pobrania i wypełnienia.

Projekt Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Krakowa

Formularz konsultacyjny dla mieszkańca Krakowa

Formularz konsultacyjny dla organizacji pozarządowych

Formularz konsultacyjny dla pozostałych interesariuszy niebędących mieszkańcami lub przedstawicielami organizacji pozarządowych

Pamiętajcie, że zbieramy uwagi od 29 kwietnia do 7 czerwca 2024 włącznie! Uwagi doręczone do nas po zakończeniu konsultacji nie będą brane pod uwagę!

Materiały w formie papierowej dostępne są także w siedzibie Wydziału ds. Przedsiębiorczości i Innowacji, Kraków ul. Zabłocie 22, w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:00–15.00, pokój nr 103.

 

grzegorzki-wesola.png
kazimierz-stradom.png
nowa huta.png
grzegorzki-wesola.png
kazimierz-stradom.png
nowa huta.png
pokaż metkę
Osoba publikująca: Katarzyna Meus
Podmiot publikujący: Rewitalizacja
Data publikacji: 2024-05-13
Data aktualizacji: 2024-05-13
Powrót

Zobacz także

Znajdź